Reference

Mám za sebou přes 35 akcí v roli horského průvodce a největší odměnou na konci výpravy je spokojená tvář mých účastníků. Dovolil jsem si vypíchnout pár referencí, které najdete na mém FB profilu a na webu Expedition clubu.

Kája Paterová

Ondra byl naprosto super průvodce! Jednoznačně bych s ním jela na jakoukoli akci znovu, obzvlášť pak na běžecký kemp. Dostali jsme se díky němu na velmi zajímavá místa a zároveň jsme se nepochybně dozvěděli spoustu nového o běhání, poradil mi i co se týče mého osobního tréninkového plánu. Naprosto perfektní lokalita, trasy byly úžasné. Přišlo mi skvělé, že jsme vždy nějaký čas běhali a pak jsme objevovali místa ve Španělsku. Jednoznačně bych tento typ běžecké expedice doporučila každému, kdo je nadšený do běhání a cestování! Málokdo má možnost jen tak při práci či škole během jednoho týdne naběhat v horách 100 kilometrů, člověka tato expedice jednoznačně bežecky posune.

Kamila Kosinová

S Ondrou jsem byla již na třech výpravách a vždycky se osvědčil! Je skvělý průvodce i zábavný společník. Oceňuji, že v klidu a věcně zvládá krizové situace. Je inteligentní a vtipný a tudíž jsou konverzace s ním radost. Má spoustu outdoorových zkušeností - vždy jsem se s ním cítila bezpečně.

Byłem z Ondrą w zimie w Rumuńskich górach :D Mimo że warunki pogodowe nam niedopisały Onndra świetnie nam zorganizował i poprowadził po bezdrożach Maramureszu :) Polecam :D

S Ondrou jsem byla na Madeire. Libi se mi, jak se stavi k reseni nastalych krizovych situaci s naprosto klidnou hlavou. Ne, s nim bych se nebala jet v podstate kamkoli…Bezecky program ma zmaknuty a bezvadne v hlave a rozhodne vi co dela!

S Ondrou jsem byl na podzim v Patagonii a je to kluk šikovnej😉👍🏻, vejlet naplánovanej do detailu, pohodář se spoustou zkušeností, které ochotně předává dál, těším se na další akci v rámci Expedition Clubu pod jeho vedením.

Mirek Turjap

Byl jsem s Ondrou na běžeckém kempu ve Španělsku. Můžu doporučit jak akci tak Ondru, líbily se mi tréninky, jejich členitost, technická náročnost i převýšení a hodiny a hodiny strávené běháním v terénu. Ubytování pohoda, parťáci a parťačky pohoda a pivo taky pohoda. Prostě very najs. Příští rok bych jel makat zase. Co tak nějaké Alpy, hmmm?

Kristýna Čermáková

Ondra mě a dalších sedm trekových nadšenců provedl Kosovským pohořím Prokletije a věřím, že nejen pro mě to bylo nezapomenutelných pár dní strávených v horách ⛰️ Ondra je zodpovědný průvodce, se kterých bych neváhala vyrazit na další trek 🙂 🎒

Kateřina Melicharová

S Ondrou jsem byla minulý rok v Kyrgyzstánu a od té doby společně cestujeme pravidelně. Je to výborný společník, cesty má dopředu pěkně promyšlené a naplánované, je ochotný se přizpůsobit přáním ostatních a je s ním fakt sranda 😎 vybírá si pěkné destinace, všechno má dobře připravené, takže ani mlha, déšť, sníh nebo teploty hluboko pod nulou vám zážitek nepokazí. Děkuji za společné výlety!! Už teď se těším na další dobrodružství 🥾🏔⛺️