მშვიდობით!

Za hodinku mám poslední zkoušku. Kromě (ne)vědomostí a věcí na psaní si sebou beru cepín, mačky, lavinovou sondu, lopatu, helmu, ledovcový šroub a samozřejmě taky čelovku. Jo a abych nezapomněl, tak po té zkoušce frčím rovnou na letiště a následně směr Kavkaz! :)

Posledních pár dní žiju v neskutečně hektickém duchu. Kromě zkoušek jsem měl minulý ve čtvrtek přednášku v Expedition clubu o Mont Blancu. Myslím, že jsem jí zvládnul poměrně obstojně a na první pokus se mi podařil full house. Takže z mé strany spokojenost :)

wallup.net

Následoval páteční přejezd do Prahy, kde jsme s Chlupem přespali u Pidise a přes víkend běželi Vltava run… No a jelikož za 15 minut odcházím na zkoušku a brutálně nestíhám, tak to zkrátím. Vyhráli jsme v novém traťovém rekordu a 360 km dlouhou trať jsme zmákli za 22:57. Druhému místu jsme dali náklep 40 minut a jednalo se o naprosto luxusní akci :) BTčko válí!

Btcko

Jo a taky jsme před týdnem dost slušně zaletěli MČR sprintových štafet. Pět ZBM štafet v první jedenáctce! :) Společně s Chlupem, Jindřiškou a Bárou jsme nakonec obsadili krásnej pátej flek a já měl radost, že jsem se konečně poprvé v životě dostal v dospělých na velkou bednu. Majkl nám to krásně natočil… :)

No nic, valím do školy. Držte palce ať se výstup na Kazbek podaří a všechno vyjde podle představ. Pochroumanej malíček už taky vypadá v pohodě a doufám že se nestane, že strávíme kvůli špatnému počasí pět dní v base campu a pak vesele sestoupíme dolů a poletíme domů. Nějak to dopadne. Kdo chce hledá způsoby a kdo nechce hledá důvody :)

PS: მშვიდობით znamená gruzinsky nashledanou ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *